blog.kupujnaturalne.pl farby do włosów, naturalne farby, naturalne farbowanie włosów,

Naturalne farbowanie włosów

Wielu ludzi od czasu do czasu ma ochotę zmienić lub odnowić swój kolor włosów. Jednak niechętnie stosują nieprzyjemne, w nielicznych przypadkach niewątpliwie niebezpieczne substancje chemiczne. Powodują one osłabienie włosów, które są obecne w najbardziej popularnych farbach i płukankach. Dlatego dobry rozwiązaniem jest naturalne farbowanie włosów.

Jeśli obawiasz się skutków, jakie stwarzają składniki do koloryzacji włosów, z przyjemnością sprawdzisz, że możesz osiągnąć rezultaty podobne do tych, które są możliwe do osiągnięcia w przypadku komercyjnych farb, szybko, niedrogo i bezpiecznie. Tak jak kobiety i mężczyźni robili to przez wiele lat możesz zmienić swój kolor włosów, dodać pasemka do swoich loków lub oczywiście przyciemnić siwe pasma przy użyciu naturalnych farb do włosów.


Podstawowe pytania związane z naturalnym farbowaniem włosów:


Jak działają naturalne barwniki ?

Maksymalne naturalne barwniki działają progresywnie, to znaczy muszą być stosowane powtarzalnie w określonych ramach czasowych, aż do uzyskania preferowanego zabarwienia. Chociaż są pewne szczególnie wyjątki (w tym łupiny henny i orzecha włoskiego, o których opowiem później),

Jednak pomimo swojej wszechstronności naturalne barwniki nie mogą dorównać siłą popularnym komercyjnym preparatom. Fajną koncepcją jest wzmocnienie naturalnego koloru włosów. Proponujemy nie wprowadzania drastycznych zmian (w tym przestawiania blond włosy na całkowicie głębokie zabarwienie lub farbowanie siwych włosów na ciemniejsze niż pierwotnie). Musisz dodatkowo zapamiętać, że naturalne barwniki nie są wieczne i mogą blaknąć, dopóki nie zostaną odnowione raz na jakiś czas.

Jeśli ostatnio używałeś farb chemicznych, płukanek do włosów lub prostownic do włosów, rozsądnie byłoby sprawdzić jakikolwiek ziołowy barwnik przed użyciem go na głowie. Ponieważ pozostałości chemiczne pozostawione do twoich loków mogą również uniemożliwić można spodziewać się ruchu kuracji ziołowej.


Czy naturalne farby mogą uszkodzić włosy?

Nie, naturalne farby nie uszkodzą włosów. Działają poprzez powlekanie włosów – nie wnikają i nie niszczą struktury włosa. Naturalne składniki działają jak odżywka na włosy. Możesz ich używać tak często, jak chcesz, bez ryzyka uszkodzenia włosów lub ciała. To chemiczne farby do włosów zawierające nieprzyjemne składniki, takie jak PPD i amoniak, naprawdę niszczą włosy.

Godną poleceni linią farb jest seria Sanotint zawiera ona naturalne zabarwienie. Dostępna w ponad 40 tonach do wyboru i jest bez parabenów, amoniaku i PEG. Linia ta obejmuje szampony do wszystkich rodzajów włosów, odżywki oraz produkty do stylizacji. Dobrze pokrywa ona siwe włosy a co najważniejsze wzmacnia je już od samych cebulek.

Naturalne farbowanie włosów to coś, co zdecydowanie warto rozważyć, a dzięki tym informacją łatwiej będzie Ci podjąć decyzje. Farby do włosów z naturalnym składem możesz kupić tutaj.

Udostępnij ten post swoim znajomym

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry